Wedstrijdschema

zon 19 feb - zon 12 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zat 18 feb - zon 12 mrt - zon 19 mrt - zon 26 mrt


laat schema zien voor  


19 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO-10 1 zaal  MHC Fletiomare MO10-5  12:20  12:50 VIANEN UT
Arbitrage: MO10-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
MO-10 1 zaal  HC Rijnvliet MO10-1  11:00  11:30 VIANEN UT
Arbitrage: MO10-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
 
JO9-1 zaal  Dorsteti JO9-1  10:20  10:50 VIANEN UT
Arbitrage: JO9-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
JO9-1 zaal  MHCN JO9-1  09:00  09:30 VIANEN UT
Arbitrage: JO9-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord

19 februari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO-12 1 zaal  HC Kromme Rijn MO12-5  14:20  14:50 VIANEN UT
Fluiten: Isabeau Blankensteijn (MO-16 1 zaal) en Lisa Nieboer (MO-16 1 zaal)
Arbitrage: MO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
MO-12 1 zaal  Schaerweijde MO12-7  13:00  13:30 VIANEN UT
Fluiten: Isabeau Blankensteijn (MO-16 1 zaal) en Lisa Nieboer (MO-16 1 zaal)
Arbitrage: MO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
MO-12 3 zaal  HC Rijnvliet MO12-3  10:20  10:50 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
hal: veld 3
MO-12 3 zaal  Hockeyclub Montfoort MO12-2  09:40  10:10 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
hal: veld 3
MO-14 2 zaal  HC Geldermalsen MO14-1  17:40  18:10 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ
HOUTEN
MO-14 2 zaal  Hockey Club Houten MO14-5  17:00  17:30 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ
HOUTEN
MO-14 3 zaal  SV Kampong Hockey MO14-8  11:00  11:30 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
hal: veld 4
MO-14 3 zaal  Hockey Club Houten MO14-4  11:40  12:10 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
hal: veld 4
MO-18 1 zaal  Doornse Hockey Club MO18-4-C  16:20  16:50 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB
DOORN
hal: 1
MO-18 1 zaal  MHC Fletiomare MO18-3  15:40  16:10 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB
DOORN
hal: 1
 
JO-14 2 zaal  Hockeyclub SCHC JO14-4  16:20  16:50 VIANEN UT
Fluiten: Fabian van der Bruggen (JO-16 1 zaal) en Teun Verkerk (Heren 1)
Arbitrage: JO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
JO-14 2 zaal  MHC Soest JO14-3  15:00  15:30 VIANEN UT
Fluiten: Teun Verkerk (Heren 1) en Fabian van der Bruggen (JO-16 1 zaal)
Arbitrage: JO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord

19 februari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Soest JO14-3 SCHC JO14-4    16:10 VIANEN UT
Fluiten: Fabian van der Bruggen (JO-16 1 zaal) en Teun Verkerk (Heren 1)
Arbitrage: JO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
ZAALBLOK  ZAAL Dorsteti JO9-1 Nieuwegein JO9-1    10:10 VIANEN UT
Arbitrage: JO9-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
ZAALBLOK  ZAAL Fletiomare MO10-5 Rijnvliet MO10-1    12:10 VIANEN UT
Arbitrage: MO10-1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord
ZAALBLOK  ZAAL Kromme Rijn MO12-5 Schaerweijde MO12-7    14:10 VIANEN UT
Fluiten: Isabeau Blankensteijn (MO-16 1 zaal) en Lisa Nieboer (MO-16 1 zaal)
Arbitrage: MO-16 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH
VIANEN UT
hal: Hal Noord