MHC Vianen is een echte familieclub waar van jong tot oud hockey gespeeld wordt. De club bestaat sinds 1975 en heeft rond de 400 leden.
De mini- en jeugdafdeling hebben hierin een belangrijke positie. Als je je aanmeldt ontvang je binnen onze vereniging de informatiebrief.
Verder heeft MHC Vianen een enthousiaste club trimhockeyers, die elke maandag van 20:30 - 22:00 bijeenkomen. Geïnteresseerden kunnen gratis en vrijblijvend drie keer mee komen trainen.
Wil je een keer meedoen of meer informatie Mail [email protected]
MHC Vianen heeft ook een afdeling jeu de boules onder de naam PVV 2000. De naam zegt het al, deze afdeling is in het jaar 2000 van start gegaan en kent inmiddels een ledenaantal van ongeveer 20 leden en beschikt over 6 jeu de boules banen op het terrein van MHC Vianen. Iedere maandag- en donderdag avond wordt er gespeeld. Verderop meer informatie hierover.
zaterdag 30 september 2023 | |
Aantal leden (info) | 328 |
Nu online | 59 |
Leden met @ | 98,2% |
SMS Bereik (teams) | 50,9% |
- Round-up Tulp HK (H): opnieuw zeges voor Pinoké en KZ
- Round-up Tulp HK (D): zege Hurley, Pinoké verslaat HGC
- Landelijk O18: nog spanning volgende week op laatste speeldag
- Landelijke jeugd O16: vijfde zege Rood-Wit in doelpuntrijk duel
- Silver Cup (D): Heerhugowaard redt het niet tegen Alkemade
- De Jager op de hotseat bij Kampong: ‘Kom niet voor een jaartje’